Handla hos oss

24/7 – Alltid öppet

Du som är kund hos någon av våra butikskedjor Selga eller Storel kan få egen nyckel hos oss och välja dina egna öppettider.

Du får full access till hela butiken, dygnet runt, alla dagar. Så kom när solen går upp. Eller när den gått ner. Vill du också välja dina egna öppettider? Kontakta:

Storels 24/7-butiker

Storel Borås: Uwe Mirsch, e-post: uwe.mirsch@storel.se
Storel Göteborg, Kungsbacka: Rikard Ranieli, e-post: rikard.ranieli@rexel.se
Storel Göteborg, Marieholm: Joanna Wever, e-post: joanna.wever@storel.se
Storel Helsingborg: Jonas Svensson: jonas.svensson@storel.se
Storel Karlskrona: Jörgen Johansson, e-post: jorgen.johansson@storel.se
Storel Lund: Stefan Hansson, e-post: stefan.hansson@rexel.se
Storel Malmö: Stefan Hansson, e-post: stefan.hansson@rexel.se
Storel Stockholm, Haninge: Håkan Onevi, e-post: hakan.onevi@storel.se
Storel Stockholm, Sollentuna: Håkan Onevi, e-post: hakan.onevi@storel.se
Storel Stockholm, Kungsholmen: Håkan Onevi, e-post: hakan.onevi@storel.se

Selgas 24/7-butiker

Selga Borås: Uwe Mirsch, e-post: uwe.mirsch@selga.se
Selga Gällivare: Kenneth Johansson, e-post: kenneth.johansson@selga.se
Selga Göteborg: Rikard Ranieli, e-post: rikard.ranieli@selga.se
Selga Jönköping: Håkan Elbrink, e-post: hakan.elbrink@selga.se
Selga Luleå: Kenneth Johansson, e-post: kenneth.johansson@selga.se
Selga Kalmar: Göran Thornberg, e-post: goran.thornberg@selga.se
Selga Kiruna: Catarina Lind, e-post: catarina.lind@selga.se
Selga Malmö: Stefan Hansson, e-post: stefan.hansson@selga.se
Selga Mariestad: Jonas Jonsson, e-post: jonas.jonsson@selga.se
Selga Norrtälje: Henrik Sundholm, e-post: henrik.sundholm@selga.se
Selga Piteå: Mikael Markstedt, e-post: mikael.markstedt@selga.se
Selga Stockholm, Huddinge: Emil Hallstener, e-post: emil.hallstener@selga.se
Selga Uddevalla: Martin Wallén, e-post: martin.wallen@selga.se
Selga Umeå: Pasi Mäkeläinen, e-post: pasi.makelainen@selga.se
Selga Västerås: Johannes Hellberg, e-post: johannes.hellberg@selga.se