false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Laddar...

Vänligen, ladda inte om eller lämna sidan.

Please update your zip code for accurate availability information.
text.skipToContent text.skipToNavigation
Sök butik
Affärsverken Karlskrona
    Tippvägen 10,
    37343, Rödeby
Arlandastad
    Bristagatan 12,
    19560, Arlandastad
  • Telefon: 08-59125900
  • E-post: arlandastad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Borlänge
    Idrottsvägen 25,
    78462, Borlänge
  • Telefon: 0243-228160
  • E-post: borlange@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Borås - Kyrkogårdsg.
    Kyrkogårdsgatan 11,
    50430, Borås
  • Telefon: 033-237750
  • E-post: boras.kyrkogardsgatan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Borås - Stuartsg.
    Stuartsgatan 1,
    50468, Borås
  • Telefon: 033-480490
  • E-post: boras.stuartsgatan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Bromma
    Adolfsbergsvägen 25-27,
    16867, Bromma
  • Telefon: 08-7619900
  • E-post: bromma@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

DC Göta
    Göta Bruk,
    46335, Göta
  • Telefon: 0520-486980
DC Jordbro
    Silovägen 7B,
    13650, Jordbro
  • Telefon: 08-55621950
Enköping
    Västra Järnvägsgatan 4,
    74539, Enköping
  • Telefon: 0171-26890
  • E-post: enkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Eskilstuna
    Kungsgatan 63,
    63221, Eskilstuna
  • Telefon: 016-172120
  • E-post: eskilstuna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Falkenberg
    Batterivägen 3,
    31139, Falkenberg
  • Telefon: 0346-81035
  • E-post: falkenberg@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Frölunda
    August Barks gata 5,
    42132, Västra Frölunda
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: frolunda@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Globen
    Slakthusgatan 9,
    12162, Johanneshov
  • Telefon: 08-556 134 40
  • E-post: globen@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Gällivare
    Oljevägen 7,
    98238, Gällivare
  • Telefon: 0970-10470
  • E-post: gallivare@rexel.se
Gävle
    Strömmavägen 2,
    80309, Gävle
  • Telefon: 026-663050
  • E-post: gavle@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Halmstad
    Västervallvägen 2,
    30250, Halmstad
  • Telefon: 035-109300
  • E-post: halmstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Haninge
    Träffgatan 4,
    13644, Handen
  • Telefon: 08-925980
  • E-post: haninge@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Helsingborg
    Garnisonsgatan 6,
    25466, Helsingborg
  • Telefon: 042-194800
  • E-post: helsingborg@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:30

Hisingen
    Polstjärnegatan 10,
    41756, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: hisingen@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Huddinge
    Jonvägen 1,
    14149, Huddinge
  • Telefon: 08-7440380
  • E-post: huddinge@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Hudiksvall
    Mickelsvägen 4,
    82434, Hudiksvall
  • Telefon: 0650-94010
  • E-post: hudiksvall@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Huvudkontor
    Prästgårdsgränd 2,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621400
  • E-post: kundservice@rexel.se
Jönköping
    Grossistgatan 4,
    55302, Jönköping
  • Telefon: 036-312250
  • E-post: jonkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Kalmar
    Tjuvbackevägen 3,
    39239, Kalmar
  • Telefon: 0480-10320
  • E-post: kalmar@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Karlskrona
    Gullbernavägen 23A,
    37147, Karlskrona
  • Telefon: 0455-526 70
  • E-post: karlskrona@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Karlstad
    Sågverksgatan 2,
    65221, Karlstad
  • Telefon: 054-671900
  • E-post: karlstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Kiruna
    Lastvägen 15,
    98138, Kiruna
  • Telefon: 0980-14770
  • E-post: kiruna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Kristianstad
    Isolatorvägen 5,
    29162, Kristianstad
  • Telefon: 044-282200
  • E-post: kristianstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Kungsbacka
    Transportgatan 4,
    43437, Kungsbacka
  • Telefon: 0300-566930
  • E-post: kungsbacka@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Linköping
    Södra Oskarsgatan 10,
    58273, Linköping
  • Telefon: 013-315640
  • E-post: linkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Luleå
    Midgårdsvägen 10,
    97334, Luleå
  • Telefon: 0920-280480
  • E-post: lulea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Lund
    Kalkstensvägen 11,
    22478, Lund
  • Telefon: 046-333950
  • E-post: lund@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Malmö - Bulltofta
    Flygplansgatan 1-3,
    21239, Malmö
  • Telefon: 040-6805700
  • E-post: malmo.bulltofta@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Malmö - Fosie
    Olsgårdsgatan 13E,
    21579, Malmö
  • Telefon: 040-6701200
  • E-post: malmo.fosie@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Marieholm
    Lilla Marieholmsgatan 11,
    41502, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: marieholm@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Mariestad
    Förrådsgatan 32,
    54235, Mariestad
  • Telefon: 0501-40100
  • E-post: mariestad@rexel.se
Mölndal
    Göteborgsvägen 100,
    43137, Mölndal
  • Telefon: 031-695500
  • E-post: molndal@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Norrköping
    Röda Stugans Gata 2,
    60228, Norrköping
  • Telefon: 011-231600
  • E-post: norrkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Norrtälje
    August Strindbergsgata 3,
    76146, Norrtälje
  • Telefon: 0176-94150
  • E-post: norrtalje@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Piteå
    Kolmilavägen 17,
    94137, Piteå
  • Telefon: 0911-25 75 20
  • E-post: pitea@rexel.se
Skellefteå
    Maskinvägen 14C,
    93137, Skellefteå
  • Telefon: 0910-581950
  • E-post: skelleftea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Skövde
    Lundenvägen 1,
    54139, Skövde
  • Telefon: 0500-496000
  • E-post: skovde@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Sollentuna
    Kung Hans väg 3,
    19268, Sollentuna
  • Telefon: 08-4024970
  • E-post: sollentuna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Spånga
    Domnarvsgatan 9,
    16353, Spånga
  • Telefon: 08-4748150
  • E-post: spanga@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Stockholm City
    Strandbergsgatan 20,
    11251, Stockholm
  • Telefon: 08-6193780
  • E-post: city@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sundsvall
    Förrådsgatan 4,
    85633, Sundsvall
  • Telefon: 060-550440
  • E-post: sundsvall@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sveavägen
    Sveavägen 126,
    11350, Stockholm
  • Telefon: 08-4429540
  • E-post: sveavagen@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sätra
    Storsätragränd 4,
    12739, Skärholmen
  • Telefon: 08-7275950
  • E-post: satra@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Söderhamn
    Granvägen 1,
    82635, Söderhamn
  • Telefon: 0270-16665
  • E-post: soderhamn@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Södertälje
    Bergaholmsvägen 8,
    15242, Södertälje
  • Telefon: 08-55029230
  • E-post: sodertalje@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Trollhättan
    Kardanvägen 35,
    46138, Trollhättan
  • Telefon: 0520-489180
  • E-post: trollhattan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Täby
    Fogdevägen 1,
    18364, Täby
  • Telefon: 08-54471940
  • E-post: taby@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Uddevalla
    Nordmannerödsvägen 3,
    45155, Uddevalla
  • Telefon: 0522-698970
  • E-post: uddevalla@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Umeå
    Förrådsvägen 23,
    90132, Umeå
  • Telefon: 090-185800
  • E-post: umea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:30

Uppsala
    Björkgatan 59,
    75323, Uppsala
  • Telefon: 018-695930
  • E-post: uppsala@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Värnamo
    Malmstensgatan 2,
    33140, Värnamo
  • Telefon: 0370-83501
  • E-post: varnamo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 08:00-16:30

Västerås
    Glasvingegatan 5,
    72134, Västerås
  • Telefon: 021-802630
  • E-post: vasteras@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Växjö
    Arabygatan 23,
    35246, Växjö
  • Telefon: 0470-726330
  • E-post: vaxjo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Älvsjö
    Prästgårdsgränd 4,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621250
  • E-post: alvsjo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Årsta
    Ostmästargränd 5,
    12040, Årsta
  • Telefon: 08-7222470
  • E-post: arsta@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Örebro
    Aspholmsvägen 12A,
    70227, Örebro
  • Telefon: 019-311110
  • E-post: orebro@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Örnsköldsvik
    Gamla Riksvägen 4 G,
    89151, Örnsköldsvik
  • Telefon: 0660-43 15 45
  • E-post: ornskoldsvik@rexel.se
Östersund
    Voltvägen 32C,
    83148, Östersund
  • Telefon: 063-577550
  • E-post: ostersund@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:30

Flytta kartan för att se fler butiker