false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Laddar...

Vänligen, ladda inte om eller lämna sidan.

Please update your zip code for accurate availability information.
text.skipToContent text.skipToNavigation
Sök butik
Norrtälje
    August Strindbergsgata 3,
    76146, Norrtälje
  • Telefon: 0176-94150
  • E-post: norrtalje@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Uppsala
    Björkgatan 59,
    75323, Uppsala
  • Telefon: 018-695930
  • E-post: uppsala@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Arlandastad
    Bristagatan 12,
    19560, Arlandastad
  • Telefon: 08-59125900
  • E-post: arlandastad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Täby
    Fogdevägen 1,
    18364, Täby
  • Telefon: 08-54471940
  • E-post: taby@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sollentuna
    Kung Hans väg 3,
    19268, Sollentuna
  • Telefon: 08-4024970
  • E-post: sollentuna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Spånga
    Domnarvsgatan 9,
    16353, Spånga
  • Telefon: 08-4748150
  • E-post: spanga@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sveavägen
    Sveavägen 126,
    11350, Stockholm
  • Telefon: 08-4429540
  • E-post: sveavagen@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Bromma
    Adolfsbergsvägen 25-27,
    16867, Bromma
  • Telefon: 08-7619900
  • E-post: bromma@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Stockholm City
    Strandbergsgatan 20,
    11251, Stockholm
  • Telefon: 08-6193780
  • E-post: city@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Globen
    Slakthusgatan 9,
    12162, Johanneshov
  • Telefon: 08-55613440
  • E-post: globen@rexel.se
Årsta
    Ostmästargränd 5,
    12040, Årsta
  • Telefon: 08-7222470
  • E-post: arsta@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Huvudkontor
    Prästgårdsgränd 2,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621400
  • E-post: kundservice@rexel.se
Älvsjö
    Prästgårdsgränd 4,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621250
  • E-post: alvsjo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Enköping
    Västra Järnvägsgatan 4,
    74539, Enköping
  • Telefon: 0171-26890
  • E-post: enkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Sätra
    Storsätragränd 4,
    12739, Skärholmen
  • Telefon: 08-7275950
  • E-post: satra@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Gävle
    Strömmavägen 2,
    80309, Gävle
  • Telefon: 026-663050
  • E-post: gavle@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Huddinge
    Jonvägen 1,
    14149, Huddinge
  • Telefon: 08-7440380
  • E-post: huddinge@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Haninge
    Träffgatan 4,
    13644, Handen
  • Telefon: 08-925980
  • E-post: haninge@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

DC Jordbro
    Silovägen 7B,
    13650, Jordbro
  • Telefon: 08-55621950
Södertälje
    Bergaholmsvägen 8,
    15242, Södertälje
  • Telefon: 08-55029230
  • E-post: sodertalje@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Västerås
    Glasvingegatan 5,
    72134, Västerås
  • Telefon: 021-802630
  • E-post: vasteras@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Eskilstuna
    Kungsgatan 63,
    63221, Eskilstuna
  • Telefon: 016-172120
  • E-post: eskilstuna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Söderhamn
    Granvägen 1,
    82635, Söderhamn
  • Telefon: 0270-16665
  • E-post: soderhamn@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Borlänge
    Idrottsvägen 25,
    78462, Borlänge
  • Telefon: 0243-228160
  • E-post: borlange@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Hudiksvall
    Mickelsvägen 4,
    82434, Hudiksvall
  • Telefon: 0650-94010
  • E-post: hudiksvall@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Örebro
    Aspholmsvägen 12A,
    70227, Örebro
  • Telefon: 019-311110
  • E-post: orebro@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Norrköping
    Röda Stugans Gata 2,
    60228, Norrköping
  • Telefon: 011-231600
  • E-post: norrkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Linköping
    Södra Oskarsgatan 10,
    58273, Linköping
  • Telefon: 013-315640
  • E-post: linkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Sundsvall
    Förrådsgatan 4,
    85633, Sundsvall
  • Telefon: 060-550440
  • E-post: sundsvall@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Karlstad
    Sågverksgatan 2,
    65221, Karlstad
  • Telefon: 054-671900
  • E-post: karlstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:30

Mariestad
    Förrådsgatan 32,
    54235, Mariestad
  • Telefon: 0501-40100
  • E-post: mariestad@rexel.se
Skövde
    Lundenvägen 1,
    54139, Skövde
  • Telefon: 0500-496000
  • E-post: skovde@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Örnsköldsvik
    Gamla Riksvägen 4 G,
    89151, Örnsköldsvik
  • Telefon: 0660-43 15 45
  • E-post: ornskoldsvik@rexel.se
Jönköping
    Grossistgatan 4,
    55302, Jönköping
  • Telefon: 036-312250
  • E-post: jonkoping@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Östersund
    Voltvägen 32C,
    83148, Östersund
  • Telefon: 063-577550
  • E-post: ostersund@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Kalmar
    Tjuvbackevägen 3,
    39239, Kalmar
  • Telefon: 0480-10320
  • E-post: kalmar@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Trollhättan
    Kardanvägen 35,
    46138, Trollhättan
  • Telefon: 0520-489180
  • E-post: trollhattan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Värnamo
    Malmstensgatan 2,
    33140, Värnamo
  • Telefon: 0370-83500
  • E-post: varnamo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 08:00-16:30

Umeå
    Förrådsvägen 23,
    90132, Umeå
  • Telefon: 090-185800
  • E-post: umea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:30

Borås - Stuartsg.
    Stuartsgatan 1,
    50468, Borås
  • Telefon: 033-480490
  • E-post: boras.stuartsgatan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Borås - Kyrkogårdsg.
    Kyrkogårdsgatan 11,
    50430, Borås
  • Telefon: 033-237750
  • E-post: boras.kyrkogardsgatan@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Växjö
    Arabygatan 23,
    35246, Växjö
  • Telefon: 0470-726330
  • E-post: vaxjo@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Uddevalla
    Nordmannerödsvägen 3,
    45155, Uddevalla
  • Telefon: 0522-698970
  • E-post: uddevalla@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

DC Göta
    Göta Bruk,
    46335, Göta
  • Telefon: 0520-486980
Marieholm
    Lilla Marieholmsgatan 11,
    41502, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: marieholm@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Mölndal
    Göteborgsvägen 100,
    43137, Mölndal
  • Telefon: 031-695500
  • E-post: molndal@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Hisingen
    Polstjärnegatan 10,
    41756, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: hisingen@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Karlskrona
    Gullbernavägen 23A,
    37147, Karlskrona
  • Telefon: 0455-526 70
  • E-post: karlskrona@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Frölunda
    August Barks gata 5,
    42132, Västra Frölunda
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: frolunda@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Kungsbacka
    Transportgatan 4,
    43437, Kungsbacka
  • Telefon: 0300-566930
  • E-post: kungsbacka@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Falkenberg
    Batterivägen 3,
    31139, Falkenberg
  • Telefon: 0346-81035
  • E-post: falkenberg@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Halmstad
    Västervallvägen 2,
    30250, Halmstad
  • Telefon: 035-109300
  • E-post: halmstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Skellefteå
    Maskinvägen 14C,
    93137, Skellefteå
  • Telefon: 0910-581950
  • E-post: skelleftea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Kristianstad
    Isolatorvägen 5,
    29162, Kristianstad
  • Telefon: 044-282200
  • E-post: kristianstad@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Helsingborg
    Garnisonsgatan 6,
    25466, Helsingborg
  • Telefon: 042-194800
  • E-post: helsingborg@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Lund
    Kalkstensvägen 11,
    22478, Lund
  • Telefon: 046-333950
  • E-post: lund@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Piteå
    Kolmilavägen 17,
    94137, Piteå
  • Telefon: 0911-257520
  • E-post: pitea@rexel.se
Malmö - Bulltofta
    Flygplansgatan 1-3,
    21239, Malmö
  • Telefon: 040-6805700
  • E-post: malmo.bulltofta@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Malmö - Fosie
    Olsgårdsgatan 13E,
    21579, Malmö
  • Telefon: 040-6701200
  • E-post: malmo.fosie@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 07:00-16:00

Luleå
    Midgårdsvägen 10,
    97334, Luleå
  • Telefon: 0920-280480
  • E-post: lulea@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:45-16:00

Gällivare
    Oljevägen 7,
    98238, Gällivare
  • Telefon: 0970-10470
  • E-post: gallivare@rexel.se
Kiruna
    Lastvägen 15,
    98138, Kiruna
  • Telefon: 0980-14770
  • E-post: kiruna@rexel.se

Öppet:
mån-fre: 06:30-16:00

Flytta kartan för att se fler butiker