false (Visa projekt)
Vi har uppdaterat vår integritetspolicy. Visa information
Update Cart?

Changing division would affect availability and pricing of products in your cart.

Laddar...

Vänligen, ladda inte om eller lämna sidan.

Please update your zip code for accurate availability information.
text.skipToContent text.skipToNavigation
Sök butik
Norrtälje
    August Strindbergsgata 3,
    76146, Norrtälje
  • Telefon: 0176-94150
  • E-post: norrtalje@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Uppsala
    Björkgatan 59,
    75323, Uppsala
  • Telefon: 018-695930
  • E-post: uppsala@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Arlandastad
    Bristagatan 12,
    19560, Arlandastad
  • Telefon: 08-59125900
  • E-post: arlandastad@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Täby
    Fogdevägen 1,
    18364, Täby
  • Telefon: 08-54471940
  • E-post: taby@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Sollentuna
    Kung Hans väg 3,
    19268, Sollentuna
  • Telefon: 08-4024970
  • E-post: sollentuna@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Spånga
    Domnarvsgatan 9,
    16353, Spånga
  • Telefon: 08-4748150
  • E-post: spanga@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Sveavägen
    Sveavägen 126,
    11350, Stockholm
  • Telefon: 08-4429540
  • E-post: sveavagen@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Bromma
    Adolfsbergsvägen 25-27,
    16867, Bromma
  • Telefon: 08-7619900
  • E-post: bromma@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Stockholm City
    Strandbergsgatan 20,
    11251, Stockholm
  • Telefon: 08-6193780
  • E-post: city@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Globen
    Slakthusgatan 9,
    12162, Johanneshov
  • Telefon: 08-55613440
  • E-post: globen@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Årsta
    Ostmästargränd 5,
    12040, Årsta
  • Telefon: 08-7222470
  • E-post: arsta@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Huvudkontor
    Prästgårdsgränd 2,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621400
  • E-post: kundservice@rexel.se
Älvsjö
    Prästgårdsgränd 4,
    12523, Älvsjö
  • Telefon: 08-55621250
  • E-post: alvsjo@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Enköping
    Västra Järnvägsgatan 4,
    74539, Enköping
  • Telefon: 0171-26890
  • E-post: enkoping@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Sätra
    Storsätragränd 4,
    12739, Skärholmen
  • Telefon: 08-7275950
  • E-post: satra@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Gävle
    Strömmavägen 2,
    80309, Gävle
  • Telefon: 026-663050
  • E-post: gavle@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Huddinge
    Jonvägen 1,
    14149, Huddinge
  • Telefon: 08-7440380
  • E-post: huddinge@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Haninge
    Träffgatan 4,
    13644, Handen
  • Telefon: 08-925980
  • E-post: haninge@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

DC Jordbro
    Silovägen 7B,
    13650, Jordbro
  • Telefon: 08-55621950
Södertälje
    Bergaholmsvägen 8,
    15242, Södertälje
  • Telefon: 08-55029230
  • E-post: sodertalje@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Västerås
    Glasvingegatan 5,
    72134, Västerås
  • Telefon: 021-802630
  • E-post: vasteras@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Eskilstuna
    Kungsgatan 63,
    63221, Eskilstuna
  • Telefon: 016-172120
  • E-post: eskilstuna@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Söderhamn
    Granvägen 1,
    82635, Söderhamn
  • Telefon: 0270-16665
  • E-post: soderhamn@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Borlänge
    Idrottsvägen 25,
    78462, Borlänge
  • Telefon: 0243-228160
  • E-post: borlange@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Hudiksvall
    Mickelsvägen 4,
    82434, Hudiksvall
  • Telefon: 0650-94010
  • E-post: hudiksvall@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Örebro
    Aspholmsvägen 12A,
    70227, Örebro
  • Telefon: 019-311110
  • E-post: orebro@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Norrköping
    Röda Stugans Gata 2,
    60228, Norrköping
  • Telefon: 011-231600
  • E-post: norrkoping@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Linköping
    Södra Oskarsgatan 10,
    58273, Linköping
  • Telefon: 013-315640
  • E-post: linkoping@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Sundsvall
    Förrådsgatan 4,
    85633, Sundsvall
  • Telefon: 060-550440
  • E-post: sundsvall@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Karlstad
    Sågverksgatan 2,
    65221, Karlstad
  • Telefon: 054-671900
  • E-post: karlstad@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Mariestad
    Förrådsgatan 32,
    54235, Mariestad
  • Telefon: 0501-40100
  • E-post: mariestad@rexel.se
Skövde
    Lundenvägen 1,
    54139, Skövde
  • Telefon: 0500-496000
  • E-post: skovde@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Örnsköldsvik
    Gamla Riksvägen 4 G,
    89151, Örnsköldsvik
  • Telefon: 0660-43 15 45
  • E-post: ornskoldsvik@rexel.se
Jönköping
    Grossistgatan 4,
    55302, Jönköping
  • Telefon: 036-312250
  • E-post: jonkoping@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Östersund
    Voltvägen 32C,
    83148, Östersund
  • Telefon: 063-577550
  • E-post: ostersund@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Kalmar
    Tjuvbackevägen 3,
    39239, Kalmar
  • Telefon: 0480-10320
  • E-post: kalmar@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Trollhättan
    Kardanvägen 35,
    46138, Trollhättan
  • Telefon: 0520-489180
  • E-post: trollhattan@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Umeå
    Förrådsvägen 23,
    90132, Umeå
  • Telefon: 090-185800
  • E-post: umea@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Borås - Stuartsg.
    Stuartsgatan 1,
    50468, Borås
  • Telefon: 033-480490
  • E-post: boras.stuartsgatan@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Borås - Kyrkogårdsg.
    Kyrkogårdsgatan 11,
    50430, Borås
  • Telefon: 033-237750
  • E-post: boras@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Växjö
    Arabygatan 23,
    35246, Växjö
  • Telefon: 0470-726330
  • E-post: vaxjo@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Värnamo
    Kulltorpsvägen 92,
    33374, Bredaryd
  • Telefon: 0370-83500
  • E-post: varnamo@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 08:00-16:30
lör: true

Uddevalla
    Nordmannerödsvägen 3,
    45155, Uddevalla
  • Telefon: 0522-698970
  • E-post: uddevalla@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

DC Göta
    Göta Bruk,
    46335, Göta
  • Telefon: 0520-486980
Marieholm
    Lilla Marieholmsgatan 11,
    41502, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: marieholm@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Mölndal
    Göteborgsvägen 100,
    43137, Mölndal
  • Telefon: 031-695500
  • E-post: molndal@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Hisingen
    Polstjärnegatan 10,
    41756, Göteborg
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: hisingen@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Karlskrona
    Gullbernavägen 23A,
    37147, Karlskrona
  • Telefon: 0455-526 70
  • E-post: karlskrona@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Frölunda
    August Barks gata 5,
    42132, Västra Frölunda
  • Telefon: 031-3389000
  • E-post: frolunda@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Kungsbacka
    Transportgatan 4,
    43437, Kungsbacka
  • Telefon: 0300-566930
  • E-post: kungsbacka@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Falkenberg
    Batterivägen 3,
    31139, Falkenberg
  • Telefon: 0346-81035
  • E-post: falkenberg@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Halmstad
    Västervallvägen 2,
    30250, Halmstad
  • Telefon: 035-109300
  • E-post: halmstad@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Skellefteå
    Maskinvägen 14C,
    93137, Skellefteå
  • Telefon: 0910-581950
  • E-post: skelleftea@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Kristianstad
    Isolatorvägen 5,
    29162, Kristianstad
  • Telefon: 044-282200
  • E-post: kristianstad@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Helsingborg
    Garnisonsgatan 6,
    25466, Helsingborg
  • Telefon: 042-194800
  • E-post: helsingborg@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:30
lör: true

Lund
    Kalkstensvägen 11,
    22478, Lund
  • Telefon: 046-333950
  • E-post: lund@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Piteå
    Kolmilavägen 17,
    94137, Piteå
  • Telefon: 0911-257520
  • E-post: pitea@rexel.se
Malmö - Bulltofta
    Flygplansgatan 1-3,
    21239, Malmö
  • Telefon: 040-6805700
  • E-post: malmo.bulltofta@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:00
lör: true

Malmö - Fosie
    Olsgårdsgatan 13E,
    21579, Malmö
  • Telefon: 040-6701200
  • E-post: malmo.fosie@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 07:00-16:30
lör: true

Luleå
    Midgårdsvägen 10,
    97334, Luleå
  • Telefon: 0920-280480
  • E-post: lulea@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:45-16:30
lör: true

Gällivare
    Oljevägen 7,
    98238, Gällivare
  • Telefon: 0970-10470
  • E-post: gallivare@rexel.se
Kiruna
    Lastvägen 15,
    98138, Kiruna
  • Telefon: 0980-14770
  • E-post: kiruna@rexel.se

Öppet:
sön: true
mån-fre: 06:30-16:00
lör: true

Flytta kartan för att se fler butiker